Ласкаво просимо!

Деталі

alt

Ласкаво просимо в ІНСТИТУТ МИСТЕТЦВ НПУ імені М.П.Драгоманова!

Інститут готує вчителів музики і хореографії, викладачів фахових дисциплін для вищих художньо-педагогічних навчальних закладів. Сьогодні Інститут мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова є провідним серед українських педагогічних закладів даного профілю перш за все завдяки своєму сильному професорсько-викладацькому складу.

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, який у 2009 році відсвяткував своє 175-річчя, є лідером педагогічної освіти в Україні. Готуючи висококваліфікованих педагогів і вихователів, які успішно працюють в Україні та далеко за її межами, університет є одним з найпотужніших в Україні осередків художньо-естетичного та патріотичного виховання молоді.

Значну роль у цьому відіграє структурний підрозділ університету – Інститут мистецтв. Його історія бере свій початок у 1962 році і пов’язана вона з діяльністю музично-педагогічного факультету – одного з найстаріших в Україні. У 2012 році Інститут мистецтв відзначив 50-річчя з дня свого заснування.

Інститут мистецтв готує вчителів музики і хореографії, викладачів фахових дисциплін для вищих художньо-педагогічних навчальних закладів. Навчання в Інституті спрямоване на формування у молоді естетичних смаків, що ґрунтуються на українській народній традиції та кращих надбаннях світової художньої культури, вироблення умінь примножувати вітчизняну культурно-мистецьку спадщину. Про високий рівень професійної підготовки студентів Інституту свідчать їх численні перемоги на міжнародних та вітчизняних виконавських конкурсах, олімпіадах, фестивалях. Найкращі випускники, окрім загальноосвітніх шкіл та шкіл мистецтв, працюють у найкращих художніх колективах України та Європи.

Яскравими зірками в історії навчального закладу сяють імена таких видатних митців і педагогів, як народні артисти СРСР, професори С.І.Турчак, А.Ю.Мокренко, народні артисти України, професори П.І.Муравський, В.М.Іконник, М.П.Мозговий, визначний науковець, доктор педагогічних наук, професор О.П.Рудницька.

Очолює Інститут Герой України, народний артист України, академік А.Т.Авдієвський. З 1984 році деканом факультету, а з 2013 року - першим заступником директора-проректора є канд.педагогічних наук, професор Т.М.Завадська, заступником з організаційно-виховної роботи доцент О.А.Грицюк. Дивитись розділ - АДМІНІСТРАЦІЯ.

Сьогодні Інститут мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова є провідним серед українських педагогічних закладів даного профілю перш за все завдяки своєму сильному професорсько-викладацькому складу. В Інституті працюють такі видатні діячі культури і мистецтв, як Герой України, народний артист України, професор М.М.Вантух, заслужений діяч мистецтв України, професор А.Г.Болгарський, відомі вчені в галузі педагогіки мистецтва, доктори педагогічних наук, професори Г.М.Падалка, О.П.Щолокова та інші.

За роки свого існування факультет, а нині - Інститут, випустив більше 7 тисяч вчителів музики і хореографії. На сьогодні в Інституті мистецтв навчається близько 810 студентів студентів стаціонару, заочного відділення та екстернату.


ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ. На даний час Інститут мистецтв готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівнів (ОКР) "БАКАЛАВР", "СПЕЦІАЛІСТ", "МАГІСТР" за спеціальностями:

• "Музичне мистецтво". Спеціалізації: "Художня культура", "Практична психологія", "Регент церковного хору", "Англійська мова".
• "Хореографія". Спеціалізація: "Художня культура".

Випускникам надаються такі кваліфікації:
бакалавр – вчитель музики; вчитель хореографії;
спеціаліст – вчитель музики та художньої культури; вчитель музики та практичний психолог в закладах освіти; вчитель музики та регент церковного хору; вчитель музики та англійської мови; вчитель хореографії та художньої культури;
магістр – викладач (музичного інструменту, диригентсько-хорових дисциплін, вокалу, музично-теоретичних дисциплін, методики музичного виховання), вчитель музики та працівник за обраною спеціалізацією (художня культура, практична психологія у закладах освіти, церковний спів, англійська мова); балетмейстер-викладач (класичного танцю, народно-сценічного танцю), вчитель хореографії та художньої культури.

НАПРЯМКИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ В ІНСТИТУТУ МИСТЕЦТВ - докладніше


НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС В ІНСТИТУТІ МИСТЕЦТВ забезпечують 6 КАФЕДР.

Кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування. Це одна з провідних кафедр факультету. З 1980 року її очолює Народний артист України, лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академік АПН України та Академії мистецтв України, професор Анатолій Тимофійович АВДІЄВСЬКИЙ. Наукова школа А.Т.Авдієвського є провідною в Україні в галузі музично-педагогічної освіти.

Кафедра теорії та історії музики. Завідувач кафедри КОРОБЕЦЬКА Світлана Юріївна - кандидат мистецтвознавства, доцент, автор багатьох наукових праць з проблем музичного стилю.

Кафедра фортепіанного виконавства та художньої культури. Завідувач кафедри – доктор пед.наук, професор ЩОЛОКОВА Ольга Пилипівна. Вона розробила культурологічний напрямок мистецької освіти, є членом методичної комісії Міністерства освіти і науки та членом спеціалізованих вчених рад з проблем мистецької освіти. Автор монографії „Основи професійної підготовки майбутнього вчителя до художньо-естетичного виховання школярів” та численних науково-теоретичних та практичних розробок.

Кафедра інструментального та оркестрового виконавства. Завідує цією кафедрою Заслужений діяч мистецтв України, професор Анатолій Андрійович СЕМЕШКО – відомий український музикант, педагог, методист, секретар Національної всеукраїнської музичної спілки.

Кафедра теорії та методики постановки голосу. Однією з важливих складових Інституту мистецтв є кафедра теорії та методики постановки голосу, яку очолює відомий співак, соліст опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, народний артист України, доцент Олександр Васильович ГУРЕЦЬ.

Кафедра хореографії. Кафедру хореографії очолює Герой України, Народний артист України та Росії, Заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академік, професор Мирослав Михайлович ВАНТУХ.

Всього працюють 99 штатних викладачів, з яких 2 академіки, докторів наук, професорів – 14 осіб, кандидатів наук, доцентів – 40 осіб.


На фото: ВИСТУПАЮТЬ СОЛІСТИ ТА ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ІНСТИТУТУ

alt Виступ хору регентів Інституту мистецтв, художній керівник – заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Д.А.Болгарський.
Фортепіанний дует у складі лауреатів міжнародних конкурсів А.Барвінової та А.Ковалевської. alt
alt

Камерний оркестр Інституту мистецтв, художній керівник – заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, професор В.І.Федоришин.

“Український народний танець” виконують студенти хореографічного відділу, постановник – Герой України, народний артист України, лауреат Державної премії імені Т.Г.Шевченка, академік, професор М.М.Вантух. alt

Більше фото дивіться у ФОТОГАЛЕРЕЇ >>>


alt

 

НАША АДРЕСА:
Інститут мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова
м.Київ, вул. Тургенєвська, 11
ауд. 2-8
тел. (044) 486-99-36

Прийом документів:
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова
(центральний корпус)
м.Київ, вул. Пирогова, 9
кімн. 131
Приймальна комісія
тел. (044) 239-30-17

   

Електронний розклад  

   

Інформація  

   

Всього відвідувань  

2312097
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1290
860
4967
1722647
96569
74744
2312097

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-03-28 19:32:27
   

On-Line відвідувачів  

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ