Керівництво

Деталі

Проректором-директором Інституту мистецтв є уславлений музикант, видатний диригент, Герой України, генеральний директор – художній керівник і головний диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки, голова Національної всеукраїнської музичної спілки, народний артист України, лауреат Державної премії СРСР і Національної премії України імені Тараса Шевченка, академік НАПН України та Академії мистецтв України, проректор-директор Інституту мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова, професор Анатолій Тимофійович Авдієвський.

Перший заступник проректора-директора Інституту мистецтв, кандидат педагогічних наук, професор Василь Ілліч Федоришин.

Навчався в Дрогобицькому музичному училищі (1976-1980) по класу скрипка-альт у викладачів Ріфмана Едуарда Яковича та Заслуженого діяча мистецтв України, на сьогоднішній день майстра кращого інструменту (скрипка-альт) на шостому міжнародному конкурсі скрипкових майстрів світу Пуцентело Мирослава Степановича. З 1980 по 1982 навчався в Дрогобицькому державному університеті імені Івана Франка на музично-педагогічному факультеті у класі Заслуженого діяча мистецтв України, всесвітньо відомого фольклориста, диригента, професора Корчинського Юліана Олексійовича. В 1982 році продовжує навчатись у Київській державній консерваторії імені П.І.Чайковського, у класі Заслуженого діяча мистецтв України, професора Щуцького Броніслава Степановича. 1985 р. - закінчив консерваторію зі спеціальності скрипка-альт, просвоєно кваліфікацію соліст оркестру, артист камерного ансамблю, викладач.

З 1989 року працює в Національному педагогічному універститеті імені М.П.Драгоманова. Разом із камерним оркестром і кращими студентами класу створює цикл концерт-лекторіїв для школярів та юнацтва "Педагог і музика", "Українська музика у світовій класиці". 1997 р. - присвоєно вчене звання доцент кафедри гри на музичних інструмента. 1998р. - на базі НПУ імені М.П.Драгоманова, спільно із "Всеукраїнською асоціацією "Афганці Чорнобиля" презентував щорічний творчий проект "Чорнобиль - молодь буде пам'ятати"; 2005р. - разом із "Всеукраїнською музичною спілкою" та Інститутом мистецтв започаткував концерт-лекторії "Видатні українські композитори у просторі часу"; 2005 р. - за поданням Ректора університету та вченої ради університету нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України (За особисті заслуги перед українським народом), Указом президента України від 20 квітня 2005р. присвоєно почесне звання "Заслужений діяч мистецтв України". 2006р. - присвоєно вчене звання професора кафедри інструментального та оркестрового виконавства. 2006р. - захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. За період педагогічної діяльності підготував шість лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Автор ідеї запису відеофільму концерту-лекторію "Микола Колесса - син століття" для курсів українська музика і світова художня культура. Автор ідеї та співавтор електронного підручника "Вокальні твори на слова Т.Г.Шевченка у супроводі камерного оркестру". Опубліковано 16 статей у фахових виданнях з проблем - музична педагогіка. Зроблено більше 20 музичних редакцій до творів для камерного оркестру. Видано 3 навчально-методичних посібники для ВНЗ.

Заступник проректора-директора з навчально-методичної роботи кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, професор Тетяна Миколаївна Завадська

Т.М.Завадська працює в університеті з 1977 року на кафедрі фортепіанного виконавства і художньої культури. За 30 років роботи проявила себе як висококваліфікований викладач, здібний музикант, перспективний науковець та талановитий організатор. На високому професійному рівні проводить заняття з фортепіано, концертмейстерського класу, викладає лекційний курс „Методологія та методи науково-педагогічних досліджень”, спецкурси, працює з магістрантами та аспірантами. За роки роботи вона підготувала більше 80 фахівців, які працюють не тільки в Україні, але і за її межами вчителями музики, викладачами фортепіано, концертмейстерами. Під її керівництвом студентами захищено біля 30 дипломних та магістерських робіт. Про високий методичний рівень її роботи свідчать численні перемоги студентів її класу на Всеукраїнських та Міжнародних виконавських конкурсах, фестивалях та олімпіадах – всього 10 дипломантів та лауреатів.
У 1993 році після закінчення аспірантури Т.М.Завадська захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук та була призначена на посаду заступника проректора-директора Інституту мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова з навчально-методичної роботи. У 1995 році їй було присвоєно вчене звання доцента.Т.М.Завадська веде плідну наукову роботу. Загальний обсяг її публікацій, що включають навчально-методичні посібники, методичні рекомендації, навчальні програми та наукові статті, становить понад 30 др. аркушів. Систематично бере участь у конференціях з проблем музичного виховання, виступає з доповідями, рецензує кандидатські дисертації, виступає офіційним опонентом на захистах. З 2000 по 2006 Т.М.Завадська виконувала обов’язки вченого секретаря спеціалізованої ради по захисту кандидатських дисертацій в Інституті мистецтв. За її участю захищено близько 40 дисертаційних робіт. Т.М.Завадська входила в до групи розробників галузевого стандарту вищої освіти напряму „Педагогіка і методика середньої освіти” за спеціальністю „Музика”, вона входить до складу експертної групи департаменту МОНМС України з ліцензування, акредитації та нострифікації. За її безпосередньою участю як експерта за період з 2000 по 2007 роки було здійснено процедури з ліцензування т аакредитації спеціальностей „Музика” та „Хореографія” у середніх та вищих педагогічних навчальних закладах Рівного, Полтави, Умані, Херсону, Харкова, Мукачево, Одеси, Мелітополя.
Т.М.Завадська нагороджена Почесним знаком „Відмінник освіти України”, Почесною грамотою МОН України, має Подяку від голови Київської міської державної адміністрації.

   

Електронний розклад  

   

Новини та афіши  

   

Інформація  

   

Всього відвідувань  

2187218
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
851
15897
19080
1594040
46434
47778
2187218

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-02-22 08:28:16
   

On-Line відвідувачів  

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ