V Міжнародний фортепіанний конкурс 2014

Інститут мистецтв запрошує взяти участь у V Міжнародному фортепіанному конкурсі серед студентів музично-педагогічних навчальних закладів ART-KLAVIЕR, який відбудеться

22 – 25 квітня 2014

та присвячений до 140-річчя від дня народження Сергія Рахманінова (1873 1943) і до 170 річчя від дня народження Едварда Гріга (1843 1907)

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2014 р.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Інститут мистецтв
Національна всеукраїнська музична спілка
Європейська Асоціація піаністів-педагогів “EPTA” – Лондон, Брюссель
(Українське відділення Ukr. “EPTA”)

V МІЖНАРОДНИЙ ФОРТЕПІАННИЙ КОНКУРС серед студентів музично-педагогічних навчальних закладів ART-KLAVIЕR

ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Інститут мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова
Національна всеукраїнська музична спілка
Європейська Асоціація піаністів-педагогів «EPTA» – Лондон, Брюссель (Українське відділення Ukr. «EPTA»)
Художній керівник конкурсу – д.п.н., професор Ольга Пилипівна Щолокова
МЕТА КОНКУРСУ
• виявлення та підтримка творчої студентської молоді;
• розвиток музично-виконавської культури майбутніх учителів у руслі традицій європейської фортепіанної школи;
• популяризація фортепіанної творчості українських та європейських композиторів;
• поглиблення міжнародних культурних зв’язків шляхом обміну науково-методичним досвідом викладання мистецьких дисциплін в умовах підготовки педагогів-музикантів.
НАГОРОДЖЕННЯ
- Учасникам, які пройдуть у другий тур, надається звання «Дипломант».
- Переможцям конкурсу надається звання «Лауреат» (І, ІІ або ІІІ місце).
- Передбачено спеціальні нагороди за краще виконання творів С. Рахманінова, Е. Гріга та композитора країни учасника.
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ТА УМОВИ
Запрошуються студенти музичних та музично-педагогічних вищих навчальних закладів для участі у конкурсі за секціями:
• сольне виконавство
• фортепіанний ансамбль
Конкурс відбудеться з 22 по 25 квітня 2014 року в Інституті мистецтв Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенєвська 11). Відкриті прослуховування учасників будуть проводитись у два тури протягом двох днів. Журі обирає кращих виконавців, яким будуть вручені нагороди, дипломи та грамоти.
Для участі у конкурсі потрібно надіслати в оргкомітет конкурсу заявку. Благодійний внесок для конкурсантів становить 250 гривень (30$) і сплачується після прибуття. Витрати на відрядження несе навчальний заклад, який відряджає делегацію. За потребою учасникам надається місце проживання у гуртожитку.

СЕКЦІЯ “СОЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО”. ПРОГРАМНІ ВИМОГИ
І ТУР (тривалість виступу до 20 хвилин):
1) Концертний віртуозний твір;
2) Один або кілька творів за вибором учасника.
У зв’язку з пам’ятними датами 2013–2014 років – 140 річчям від дня народження Сергія Рахманінова та 170 річчям від дня народження Едварда Гріга – конкурсантам рекомендується включити у конкурсну програму твори цих композиторів.
ІІ ТУР (тривалість виступу до 20 хвилин):
1) Твір великої форми (соната, варіації, концерт);
2) Твір композитора країни учасника.

СЕКЦІЯ “ФОРТЕПІАННИЙ АНСАМБЛЬ”. ПРОГРАМНІ ВИМОГИ
І ТУР:
Два твори за власним вибором, один з яких – твір композитора країни учасників.
ІІ ТУР:
Розгорнутий твір вільної або великої форми.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2014 р.
або
– на поштову адресу:
Щолоковій Ользі Пилипівні
Інститут мистецтв НПУ ім. М. П. Драгоманова
вул. Тургенєвська 11
м. Київ, 01054
Україна
До заявки додається рекомендація з навчального закладу і кольорова фотокартка портретного типу (на фотопапері або електронний файл графічного формату).

Телефони для довідок:
деканат Інституту мистецтв (+38 044) 486-99-36
кафедра фортепіанного виконавства і художньої культури
(+38 044) 486-20-50

Умови конкурсу та заявка на участь (укр) >>>