Uncategorised

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Деталі

images

Шановні співробітники та студенти!

     Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!  Бажаємо міцного здоров′я, бадьорості, успіхів, добра в сім′ї, добробуту у ваших оселях, миру та злагоди. Нехай у Новому році здійсняться Ваші найзаповітніші мрії, а в серцях панує радість і надія на краще майбутнє. Усім бажаємо мудрості, для того, щоб гідно долати труднощі життєвих вихрів і негод!

З повагою, деканат факультету мистецтв.

Контакти

Деталі

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ імені Анатолія Авдієвського
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
01054, м.Київ, вул. Тургенівська, 11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
fЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Декан факультету мистецтв НПУ ім. М.П, Драгоманова

Федоришин Василь Ілліч
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з навчально-методичної роботи
Завадська Тетяна Миколаївна
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з організаційно-виховної роботи
Грицюк Олександра Андріївна
тел. +38 (044) 486-89-95

КАФЕДРИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ:

Кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування
Козир Алла Володимирівна
тел. /044/ 486-20-50
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства
Щолокова Ольга Пилипівна
тел. /044/ 486-20-50
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра теорії та історії музики
Коробецька Світлана Юріївна
тел. /044/ 486-99-36

Кафедра інструментального та оркестрового виконавства
Чеченя Костянтин Анатолійович
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра теорії та методики постановки голосу
Гурець Олександр Васильович
тел. /044/ 486-31-63

Кафедра хореографії
Вантух Мирослав Михайлович 
тел. /044/ 486-99-36

Художні колективи

Деталі

Важливою складовою навчально-виховного процесу в Інституті мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова є діяльність художніх колективів, участь у яких сприяє професійному зростанню студентів, формуванню їх національно-орієнтованого мислення.

Хорові колективи Інституту мистецтв:

Академічний мішаний хор (керівникдоцент П.А.Ковалик);
Жіночий хор “Павана” (керівникпрофесор Л.А.Байда);
Ансамбль пісні і танцю “Червона калина” (керівникдоцент З.М.Корінець).

Ці колективилауреати Гран-прі Всеукраїнського конкурсу імені М. Леонтовича, постійні учасники престижних міжнародних фестивалів “Київ-музік-фест”, “Золотоверхий Київ” - широко відомі як в Києві, так і за його межами.

Хор регентського відділення Інституту мистецтв (керівникпрофесор Д.АБолгарський)молодий творчий колектив, є переможцем Всеукраїнських конкурсів “Глас Печерський”, міжнародних конкурсів хорових колективів в м.Банська Бистриця (Словаччина), конкурсу “Глинські дзвони”.

Хор студентів-іноземців (керівникдоцент І.ГКоваленко) існує в Інституті мистецтв з 2005 року.

Симфонічний оркестр Інституту мистецтв (керівник професор В.І.Федоришин) веде потужну концертно-просвітницьку роботу. Такі мистецькі проекти, як “Чорнобиль. Молодь буде пам’ятати”, “М. Колесса – син століття”, “Шевченко і музика” та інші постійно презентуються у Національному Будинку камерної та органної музики, є окрасою мистецького життя Києва.

Крім того, студенти Інституту мистецтв виступають у складі таких відомих колективів як хореографічна група Національного українського заслуженого академічного народного хору імені Григорія Верьовки, Національний заслужений академічний український ансамбль танцю імені Павла Вірського, ансамблів “Горлиця”, “Берегиня”.

 

"Золота зірка" Анатолія Авдієвського

Деталі

DSC06865 small

На Хрещатику з’явилася ще одна «Золота Зірка» з ім’ям Анатолія Авдієвського – проректора-директора Інституту мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова, генерального директора та художнього керівника, головного диригента Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Верьовки.

Церемонія відкриття Зірки переможцю Загальнонаціональної акції «Зірка України» розпочалася з відео-вітання першого Президента України, голови Вищої академічної ради акції «Зірка України» Леоніда Кравчука.

На церемонії відкриття Зірки з ім’ям Анатолія Авдієвського, лауреата особисто привітали міністр культури України Леонід Новохатько, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, а також Герой України, генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Мирослав Вантух.

«Багато років Анатолію Тимофійовичу ви присвятили складній праці на ниві творчості. Майже 50 років Ви є незмінним керівником хору імені Григорія Верьовки. Видатного колективу, який прославляє Україну і її культуру в усьому світі. Велика подяка Вам від усіх поколінь. Віват Маестро!» - сказав у привітанні Леонід Новохатько

 

Абітурієнтам

Деталі

До уваги абітурієнтів 2014 року

З понеділка по п'ятницю з 1100 до 1500 буде проводитися прослуховування абітурієнтів. Ауд. 2-8. Заступник проректора-директора Інституту мистецтв Завадська Тетяна Миколаївна. за додатковою інформацією звертатися за тел. 486-99-36

Історія факультету

Деталі

Детальніше: Історія факультету

   

Електронний розклад  

   

Інформація  

   

Всього відвідувань  

2312097
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1290
860
4967
1722647
96569
74744
2312097

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-03-28 19:32:27
   

On-Line відвідувачів  

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ