Uncategorised

Концерт заочного хору

Деталі

 

Концерт заочного хору студентів IV курсу. кер Кузнєцова О. 

 

"Памяті моїх вчителів" 

Детальніше: Концерт заочного хору

Переяславський дивограй

Деталі

 

Вітаємо лауреатів VІ Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй» в номінації «інструментальне виконавство» студентів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Максима Серженко, ГРАН-ПРІ (клас доцента О.П. Мельник), Оксану Ціко, Диплом лауреата ІІ ступеня (клас проф. Н.П. Гуральник), Вікторію Лебедєв, Диплом лауреата ІІІ ступеня (клас доцента О.П. Мельник). 

Дивогр.ДИПЛОМИ. IMG-63d22bb6fec334baf3744af32a750578-V

Дивогр. ЛЕБЕДЄВ.IMG-289a26a6ea5bcf76d4b4fc1943ed6e8b-V

Дивогр. СЕРЖЕНКО. IMG-9caac9153b10d9109e9308502f698b32-V 

Дивогр. ЦІКО.IMG-1cca5407db73b3dfcf7dcd571af9c5dd-V

Дивогр. Переяслав лауреати.IMG-1c56d181652609764c9dffc62d2108ba-V

   

              

Конф. М.Шуха

Деталі

 

Шух2019 Афіша

10 квітня 2019 року на базі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського та кафедри теорії та історії музики відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Михаїл Шух: Митець і час», присвячена пам`яті українського композитора, педагога, яскравої творчої Особистості – М.Шуха. 

Цими днями спливає рік, як пішов з життя М.Шух... Але протягом цього року ми щодня жили думками про нього: вивчали його музику, спілкувалися з його друзями, музикантами.

Серед учасників конференції виступили декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, професор Федоришин В.І., зав. кафедри теорії та історії музики, професор Коробецька С.Ю., доктор мистецтвознавства, професор кафедри історії світової музики Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Редя В.Я., заслужений діяч мистецтв України,кандидат мистецтвознавства, професор кафедри естрадного виконавства Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Степурко В.І., дружина М.Шуха Чаморова Н.В., народна артистка України,органістка Калиновська І., заслужена артистка України Дмитренко О.В. та ін.

Конференція розпочалася Музичним вітанням (дитячий хор «Либідь», ДМШ № 21, керівник доцент кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Чинчева Л.В.).

          В кінці конференції прозвучав концерт з творів М.Шуха, підготовлений за участю студентів та викладачів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Виконавці: доцент кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства  І. Жуковська, старший викладач кафедри теорії та методики постановки голосу В. Сачок, магістр кафедри інструментального та оркестрового виконавства А. Громик (клас професора Чечені К.А.), студентка 4 курсу Т. Козаченко (клас професора кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Завадської Т.М.), магістр кафедри інструментального та оркестрового виконавства І. Гожельник, магістр кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства М. Лопатіна (клас доцента Глазунової І.К.), струнне тріо родини Амстибовських: Є. Амстибовський, Д. Амстибовський та К. Амстибовська, мішаний хор факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, диригент – професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування Г. Савчук.

 

Шух - Обкладинка 1

 

Практично одразу виникла ідея створити монографію, присвячену М.Шуху, його музиці та особистості. На конференції було представлено цю монографію, як першу фундаментальну працю науковців та педагогівфакультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. 

 

Автори:

Кафедра теорії та історії музики факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського:

Коробецька С.Ю. – зав. кафедри теорії та історії музики, кандидат мистецтвознавства, професор(розділ 3.1.1).

Комаровська О.А. – доктор пед. наук, професор (розділ 1);

Строгаль Т.Ю. – кандидат пед. наук, ст. викладач (розділ 2);

Хоружа О.В. – кандидат пед. наук, доцент (розділ 3.4);

Мринська І.О. – ст. викладач (розділ 3.1.2).

Жуковська І.Л. – доцент кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (розділ 3.2);

Касьянова В.О. – заслужений діяч мистецтв України,доцент кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (розділ 3.3.1);

Чинчева Л.В. – ст. викладач кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (розділ 3.3.2);

Побережна Г.І. – доктор мистецтвознавства, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (розділ 4);

Щериця Т.В. – доцент (розділ 3.1.3).

 


1 короб

 

 

 

 

          

 

День відкритих дверей

Деталі

 53867024 329126194400059 679124949012578304 nЗапрошуємо 6 квітня 2019 року до НПУ імені М.П. Драгоманова на День відкритих дверей. Або ж дивіться онлайн-трансляцію за посиланням  https://youtu.be/R2S67dSRYnA

Вул. Пирогова, 9; поч. об 11.00.
Вхід вільний

Правила прийому 2019: http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/pravyla-pryiomu
Перелік освітніх програм: http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/perelik-osvitnikh-prohram

А це відео про наш факультет https://youtu.be/kqzyq0KlYFM

Міжнародний фестиваль-конкурс "Мелодія серця"

Деталі

Раді повідомити, що вже точно відомо, коли буде звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського "Мелодія серця". Це 6 листопада 2019 року, причому ми розширюємо горизонти!) З цього року і надалі постійно перед концертом буде проводитися Міжнародний фестиваль-конкурс "Мелодія серця", який включає всі спеціальності, представлені на факультеті. Гала-концерт і вручення нагород відбудеться у першому відділі звітного концерту "Мелодія серця" у Національній філармонії України. Переможцям конкурсу надаються додаткові пільги при вступі на факультет)

А це положення конкурсу, з яким можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/18aLYZum8OvgwgCkzqvATwmVIJ0ZqBXqk/view?usp=sharing

Афіша Мелодія серця 2019

День Гідності і Свободи. 5 Річниця Майдану. Зустріч з ветеранами.

Деталі

День Гідності і Свободи. 5 Річниця Майдану. Зустріч з ветеранами.

П'ять років тому, 21 листопада 2013 року, в Україні почався Євромайдан. У той листопадовий четвер сотні людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти раптового скасування колишньою владою наміру підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
І сьогодні ми пам'ятаємо про ті знакові для нас події. На факультеті мистецтв імені Анатолія Авдієвсього відбулася зустріч з учасниками бойових дій, ветеранами АТО та концерт, в якому взяли участь Оркестр народних інструментів факультету, керівник доцент Вадим Скрипниченко, надзвичайно гарні і талановиті студентки Тетяна Сарапіна, Дарина Денисюк, Яна Хорунжа, хор, керівник якого наш випускник та декан факультету мистецтв Василь Федоришин.

Дякуємо Вам!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЧАСОПИС

Деталі

Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія №14. Теорія і методика мистецької освіти

 ch-cover-image001збірник наукових праць : рецензоване періодичне видання

У збірнику "Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти" публікуються науково-дослідні праці та статті, присвячені актуальним проблемам професійної підготовки вчителів мистецьких дисциплін. Висвітлюються сучасні підходи до формування педагогічної майстерності та розвитку творчих якостей студентів, надаються методичні рекомендації з музичного виконавства та естетичного виховання учнівської молоді. Для дослідників, викладачів і студентів педагогічних навчальних закладів, науковців і практичних працівників мистецької освіти. Рецензоване фахове періодичне видання з педагогічних наук. Виходить двічі на рік.

Засновник і видавець: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (Міністерство освіти і науки України)

Назва (українською мовою): Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти
Назва латиницею (транслітерація з української): Naukovyi chasopys NPU imeni M.P.Dragomanova. Seriia 14. Teoriia i metodyka mystetskoi osvity

УДК: 37.01:7(06)

Дата заснування: 2004
Статус: продовжуване періодичне видання
Мова: українська
Інші мови: англійська, російська

Цільове призначення: збірник науковий 
Тип: друковане видання

Офіційно підтвержений фаховий статус: Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України збірник включено у Перелік наукової фахової періодики України (галузь: педагогічні науки) і рекомендовано для опублікування результатів дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Історична довідка. Збірник "ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ" засновано 2004 року Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова як автономну серію загальноуніверситетського видання "Науковий часопис", за ініціативи ректора, академіка Віктора Петровича Андрущенка та проректора з наукової роботи, професора Григорія Івановича Волинки. Редакційну колегію від самого початку очолила доктор педагогічних наук, професор Ольга Пилипівна Щолокова. Відповідальним секретарем було обрано професора Наталію Павлівну Гуральник. З 2018 року часопис отримав міжнародний склад Редколегії. Серед рецензентів збірника – авторитетні науковці, фахівці у галузі педагогіки мистецтва. Підготовку до друку здійснює Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова.

Секретаріат (офіс) збірника:

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова: кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства (ауд.3-11). Адреса: вул. Тургенєвська 11, м. Київ 01054, Україна

Секретар - ТИХОМИРОВА Юлія, магістр муз.

Тел.: 38 044 4862050 (кафедра)
факс: 38 044 4868995
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Голова Редакційної колегії
ЩОЛОКОВА Ольга Пилипівна, професор, доктор педагогічних наук, зав. кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства, Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова

Відповідальний секретар
ЗАБАРА Максим Володимирович, канд. мист., доцент кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства, Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова

Рекомендації щодо оформлення рукописів для подання у збірник –

https://sites.google.com/view/ch14-no25-inf/

   

Електронний деканат  

   

Новини та афіши  

   

Всього відвідувань  

4143101
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
95
3044
12085
3553332
54589
127770
4143101

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-06-20 00:47:05
   

On-Line відвідувачів  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ