Uncategorised

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Шановні співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!  Бажаємо міцного здоров′я, бадьорості, успіхів, добра в сім′ї, добробуту у ваших оселях, миру та злагоди. Нехай у Новому році здійсняться Ваші найзаповітніші мрії, а в серцях панує радість і надія на краще майбутнє. Усім бажаємо мудрості, для того, щоб гідно долати труднощі життєвих вихрів і негод!

З повагою, деканат факультету мистецтв.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ імені Анатолія Авдієвського
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
01054, м.Київ, вул. Тургенівська, 11

Декан факультету мистецтв НПУ ім. М.П, Драгоманова

Федоришин Василь Ілліч
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з навчально-методичної роботи
Завадська Тетяна Миколаївна
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з організаційно-виховної роботи
Грицюк Олександра Андріївна
тел. +38 (044) 486-89-95

КАФЕДРИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ:

Кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування
Козир Алла Володимирівна
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства
Щолокова Ольга Пилипівна
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра теорії та історії музики
Коробецька Світлана Юріївна
тел. /044/ 486-99-36

Кафедра інструментального та оркестрового виконавства
Чеченя Костянтин Анатолійович
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра теорії та методики постановки голосу
Гурець Олександр Васильович
тел. /044/ 486-31-63

Кафедра хореографії
Вантух Мирослав Михайлович
тел. /044/ 486-99-36

Художні колективи

Важливою складовою навчально-виховного процесу в Інституті мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова є діяльність художніх колективів, участь у яких сприяє професійному зростанню студентів, формуванню їх національно-орієнтованого мислення.

Хорові колективи Інституту мистецтв:

Академічний мішаний хор (керівникдоцент П.А.Ковалик);
Жіночий хор “Павана” (керівникпрофесор Л.А.Байда);
Ансамбль пісні і танцю “Червона калина” (керівникдоцент З.М.Корінець).

Ці колективилауреати Гран-прі Всеукраїнського конкурсу імені М. Леонтовича, постійні учасники престижних міжнародних фестивалів “Київ-музік-фест”, “Золотоверхий Київ” - широко відомі як в Києві, так і за його межами.

Хор регентського відділення Інституту мистецтв (керівникпрофесор Д.АБолгарський)молодий творчий колектив, є переможцем Всеукраїнських конкурсів “Глас Печерський”, міжнародних конкурсів хорових колективів в м.Банська Бистриця (Словаччина), конкурсу “Глинські дзвони”.

Хор студентів-іноземців (керівникдоцент І.ГКоваленко) існує в Інституті мистецтв з 2005 року.

Симфонічний оркестр Інституту мистецтв (керівник професор В.І.Федоришин) веде потужну концертно-просвітницьку роботу. Такі мистецькі проекти, як “Чорнобиль. Молодь буде пам’ятати”, “М. Колесса – син століття”, “Шевченко і музика” та інші постійно презентуються у Національному Будинку камерної та органної музики, є окрасою мистецького життя Києва.

Крім того, студенти Інституту мистецтв виступають у складі таких відомих колективів як хореографічна група Національного українського заслуженого академічного народного хору імені Григорія Верьовки, Національний заслужений академічний український ансамбль танцю імені Павла Вірського, ансамблів “Горлиця”, “Берегиня”.

"Золота зірка" Анатолія Авдієвського

DSC06865 small

На Хрещатику з’явилася ще одна «Золота Зірка» з ім’ям Анатолія Авдієвського – проректора-директора Інституту мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова, генерального директора та художнього керівника, головного диригента Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Верьовки.

Церемонія відкриття Зірки переможцю Загальнонаціональної акції «Зірка України» розпочалася з відео-вітання першого Президента України, голови Вищої академічної ради акції «Зірка України» Леоніда Кравчука.

На церемонії відкриття Зірки з ім’ям Анатолія Авдієвського, лауреата особисто привітали міністр культури України Леонід Новохатько, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, а також Герой України, генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Мирослав Вантух.

«Багато років Анатолію Тимофійовичу ви присвятили складній праці на ниві творчості. Майже 50 років Ви є незмінним керівником хору імені Григорія Верьовки. Видатного колективу, який прославляє Україну і її культуру в усьому світі. Велика подяка Вам від усіх поколінь. Віват Маестро!» - сказав у привітанні Леонід Новохатько

Абітурієнтам

До уваги абітурієнтів 2014 року

З понеділка по п'ятницю з 1100 до 1500 буде проводитися прослуховування абітурієнтів. Ауд. 2-8. Заступник проректора-директора Інституту мистецтв Завадська Тетяна Миколаївна. за додатковою інформацією звертатися за тел. 486-99-36