Uncategorised

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Шановні співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!  Бажаємо міцного здоров′я, бадьорості, успіхів, добра в сім′ї, добробуту у ваших оселях, миру та злагоди. Нехай у Новому році здійсняться Ваші найзаповітніші мрії, а в серцях панує радість і надія на краще майбутнє. Усім бажаємо мудрості, для того, щоб гідно долати труднощі життєвих вихрів і негод!

З повагою, деканат факультету мистецтв.

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА

відповідно до Закону України "Про вищу освіту" ст. 55

О Г О Л О Ш У Є  К О Н К У Р С

на заміщення посади декана факультету

мистецтв імені Анатолія Авдієвського

Термін подання документів –
10 днів від дня підписання наказу про оголошення конкурсу
на заміщення посади декана (до 19 жовтня 2016 р.)
Перелік документів, які подаються на ім'я ректора університету:

- заява про участь в конкурсі,
- особовий листок з обліку кадрів,
- автобіографія,
- засвідчені в установленому порядку копії документів про вищу освіту,
- наукові ступені і вчені звання,
- список опублікованих наукових праць і винаходів.

(Викладачі університету для участі в конкурсі подають заяву на

ім'я ректора, додаючи відсутні в особовій справі документи

та оновлений список наукових праць).

Умови праці оформляються відповідним контрактом.

Документи подаються до навчально-методичного центру

( Плохатнюк Галині Олександрівні).

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ імені Анатолія Авдієвського
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
01054, м.Київ, вул. Тургенівська, 11

В.о. декана факультету мистецтв НПУ

Федоришин Василь Ілліч
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з навчально-методичної роботи
Завадська Тетяна Миколаївна
тел. +38 (044) 486-99-36

Заступник з організаційно-виховної роботи
Грицюк Олександра Андріївна
тел. +38 (044) 486-89-95

КАФЕДРИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ:

Кафедра теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування
в.о.Бодрова Тетяна Олександрівна
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра фортепіанного виконавства і художньої культури
Щолокова Ольга Пилипівна
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра теорії та історії музики
Коробецька Світлана Юріївна
тел. /044/ 486-99-36

Кафедра інструментального та оркестрового виконавства
Чеченя Костянтин Анатолійович
тел. /044/ 486-20-50

Кафедра теорії та методики постановки голосу
Гурець Олександр Васильович
тел. /044/ 486-31-63

Кафедра хореографії
Вантух Мирослав Михайлович
тел. /044/ 486-99-36

Художні колективи

Важливою складовою навчально-виховного процесу в Інституті мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова є діяльність художніх колективів, участь у яких сприяє професійному зростанню студентів, формуванню їх національно-орієнтованого мислення.

Хорові колективи Інституту мистецтв:

Академічний мішаний хор (керівникдоцент П.А.Ковалик);
Жіночий хор “Павана” (керівникпрофесор Л.А.Байда);
Ансамбль пісні і танцю “Червона калина” (керівникдоцент З.М.Корінець).

Ці колективилауреати Гран-прі Всеукраїнського конкурсу імені М. Леонтовича, постійні учасники престижних міжнародних фестивалів “Київ-музік-фест”, “Золотоверхий Київ” - широко відомі як в Києві, так і за його межами.

Хор регентського відділення Інституту мистецтв (керівникпрофесор Д.АБолгарський)молодий творчий колектив, є переможцем Всеукраїнських конкурсів “Глас Печерський”, міжнародних конкурсів хорових колективів в м.Банська Бистриця (Словаччина), конкурсу “Глинські дзвони”.

Хор студентів-іноземців (керівникдоцент І.ГКоваленко) існує в Інституті мистецтв з 2005 року.

Симфонічний оркестр Інституту мистецтв (керівник професор В.І.Федоришин) веде потужну концертно-просвітницьку роботу. Такі мистецькі проекти, як “Чорнобиль. Молодь буде пам’ятати”, “М. Колесса – син століття”, “Шевченко і музика” та інші постійно презентуються у Національному Будинку камерної та органної музики, є окрасою мистецького життя Києва.

Крім того, студенти Інституту мистецтв виступають у складі таких відомих колективів як хореографічна група Національного українського заслуженого академічного народного хору імені Григорія Верьовки, Національний заслужений академічний український ансамбль танцю імені Павла Вірського, ансамблів “Горлиця”, “Берегиня”.

Абітурієнтам

До уваги абітурієнтів 2014 року

З понеділка по п'ятницю з 1100 до 1500 буде проводитися прослуховування абітурієнтів. Ауд. 2-8. Заступник проректора-директора Інституту мистецтв Завадська Тетяна Миколаївна. за додатковою інформацією звертатися за тел. 486-99-36

Електронний розклад