Uncategorised

Концерт до Міжнародного дня студента

В суботу, 18.11.2017р. о 17:00 в Київському міському будинку Вчителя відбудеться концерт студентів факультету мистецтв імена Анатолія Авдієвського "Spudeus Musicus".

У виконанні лауреатів міжнародних конкурсів та кращих студентів і колективів факультету прозвучить різноманітна класична та сучасна музика.

Модератор концерту - заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Анатолійович Чеченя.

Anniversary

Національна філармонія 2017.11.08

Звітний концерт

Факультету мистецтв

імені Анатолія Авдієвського

В приміщенні  Національної філармонії  України  08 листопада 2017 року відбувся великий звітний концерт творчих колективів та виконавців факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ ім. М.П. Драгоманова. Концерт складався з двох частин – у фойє та в концертній залі.

У програмі концерту  – духовні твори, «вічна» класика і народна музика різних жанрів. Деякі твори стали для слухачів мистецькими відкриттями: прем’єрою, до прикладу, прозвучав симфонічний твір Михайла Вербицького, якого широка аудиторія знає як автора Гімну України, концерт для чембало Дмитра Бортнянського у перекладі для двох бандур, що підтверджує широкий спектр виразних можливостей українського народного інструменту. Концерт, у якому брали участь знані митці-педагоги та студенти, невипадково має назву «Мелодія серця». Ця програма знайшла відгук у душі кожного слухача.

Такий творчий звіт – це демонстрація не лише виконавських досягнень, а й презентація науково - творчого потенціалу факультету.

З відеозаписом можна ознайомитись за посиланням:

Відкрита зустріч з Еммою Кіркбі

Відкрита зустріч з Еммою Кіркбі,

присвячена особливостям барокової техніки вокального виконання та специфічним прийомам співу.

Головний корпус Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

Емма Кіркбі, ВВС свого часу назвало однією з двадцяти найкращих сучасних сопрано світу.

Емма Кіркбі приїхала до України за сприяння ГО Open Opera Ukraine  та Університету імені Драгоманова в рамках репетиційної підготовки до постановки опери Генрі Перселла «Дідона та Еней», прем'єра якої запланована на кінець жовтня – початок листопада у трьох містах України – Львові, Сумах і Києві.

22 і 23 вересня Емма провела майстер-класи з барокового вокалу.

Зустріч з Еммою Кікрбі

Вибори ректора

Шановні студенти!!!

18.10.2017 р. (середа)