Художні колективи

Важливою складовою навчально-виховного процесу в Інституті мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова є діяльність художніх колективів, участь у яких сприяє професійному зростанню студентів, формуванню їх національно-орієнтованого мислення.

Хорові колективи Інституту мистецтв:

Академічний мішаний хор (керівникдоцент П.А.Ковалик);
Жіночий хор “Павана” (керівникпрофесор Л.А.Байда);
Ансамбль пісні і танцю “Червона калина” (керівникдоцент З.М.Корінець).

Ці колективилауреати Гран-прі Всеукраїнського конкурсу імені М. Леонтовича, постійні учасники престижних міжнародних фестивалів “Київ-музік-фест”, “Золотоверхий Київ” - широко відомі як в Києві, так і за його межами.

Хор регентського відділення Інституту мистецтв (керівникпрофесор Д.АБолгарський)молодий творчий колектив, є переможцем Всеукраїнських конкурсів “Глас Печерський”, міжнародних конкурсів хорових колективів в м.Банська Бистриця (Словаччина), конкурсу “Глинські дзвони”.

Хор студентів-іноземців (керівникдоцент І.ГКоваленко) існує в Інституті мистецтв з 2005 року.

Симфонічний оркестр Інституту мистецтв (керівник професор В.І.Федоришин) веде потужну концертно-просвітницьку роботу. Такі мистецькі проекти, як “Чорнобиль. Молодь буде пам’ятати”, “М. Колесса – син століття”, “Шевченко і музика” та інші постійно презентуються у Національному Будинку камерної та органної музики, є окрасою мистецького життя Києва.

Крім того, студенти Інституту мистецтв виступають у складі таких відомих колективів як хореографічна група Національного українського заслуженого академічного народного хору імені Григорія Верьовки, Національний заслужений академічний український ансамбль танцю імені Павла Вірського, ансамблів “Горлиця”, “Берегиня”.

Server Time: 2017-12-14 14:53:28